Resultats de la 2a Copa Tísner

Tot seguit teniu els resultats de la 2a Copa Tísner de Scrabble en català per equips:

Classificació final:

Pos. Equips Punts PG PP
1 El punyalet 5,5 19 5
2 Deseners 5 19 5
3 Escarbats 4,5 17 6
4 Remolins 3 12 12
5 Els imparables 2,5 10 14
6 Desperta! 2 7 17
7 Delta Prat 1 7 17
8 Somiatruites 0,5 4 19

Resultats de les partides:

Ronda 1
Matx 1
Desperta! 0 0 1 4 Escarbats
Jordi Pujol 313 0 1 463 Salvador Alsius
Carlos de Santiago 329 0 1 341 Antoni Arcas
Maria del Mar Recasens 200 0 1 490 Maria Lluïsa Penelas
Marta Pujol 255 0 1 410 Pep Vinyals
Matx 2
Remolins 4 1 0 0 Somiatruites
Enric Català 313 1 0 253 Josep Mª Domènech
Xavier Albons 406 1 0 175 Montse Domènech
Dani Bardés 395 1 0 360 Maria Ametllé
Moisès Solé 385 1 0 337 Balbina Brescó
Matx 3
Delta Prat 1 0 1 3 Els imparables
Manuel Granados 394 1 0 368 Rosa Maria Cot
Francesc Gelabert 229 0 1 444 Joan Barceló
Anna Rodrigo 244 0 1 420 Anna Perales
Javier Larrañaga 198 0 1 371 Magda Falcó
Matx 4
El punyalet 2 0.5 0.5 2 Deseners
Valentí Rossell 477 1 0 422 Anna Genís
Èric Olmedo 285 0 1 563 Miquel Sesé
Rosa Riera 345 0 1 374 Lluís de Yzaguirre
Muntsa Clotet 551 1 0 356 Elvira Sesé
Ronda 2
Matx 1
Escarbats 4 1 0 0 Remolins
Salvador Alsius 488 1 0 371 Enric Català
Antoni Arcas 392 1 0 361 Xavier Albons
Maria Lluïsa Penelas 370 1 0 318 Dani Bardés
Pep Vinyals 325 1 0 315 Moisès Solé
Matx 2
Els imparables 0 0 1 4 El punyalet
Rosa Maria Cot 314 0 1 453 Valentí Rossell
Joan Barceló 440 0 1 479 Èric Olmedo
Anna Perales 319 0 1 578 Muntsa Clotet
Magda Falcó 236 0 1 526 Ramon Torres
Matx 3
Deseners 4 1 0 0 Desperta!
Anna Genís 546 1 0 252 Jordi Pujol
Miquel Sesé 486 1 0 378 Carlos de Santiago
Lluís de Yzaguirre 548 1 0 223 Maria del Mar Recasens
Elvira Sesé 404 1 0 309 Marta Pujol
Matx 4
Somiatruites 2 0.5 0.5 2 Delta Prat
Josep Mª Domènech 377 0 1 379 Manuel Granados
Montse Domènech 249 0 1 386 Francesc Gelabert
Maria Ametllé 346 1 0 286 Javier Larrañaga
Balbina Brescó 488 1 0 129 Dolors Lladós
Ronda 3
Matx 1
El punyalet 3 1 0 1 Escarbats
Valentí Rossell 416 0 1 438 Salvador Alsius
Èric Olmedo 524 1 0 247 Antoni Arcas
Ramon Torres 515 1 0 383 Maria Lluïsa Penelas
Muntsa Clotet 490 1 0 462 Pep Vinyals
Matx 2
Remolins 1 0 1 3 Deseners
Enric Català 199 0 1 521 Anna Genís
Xavier Albons 271 0 1 494 Miquel Sesé
Dani Bardés 425 0 1 455 Lluís de Yzaguirre
Moisès Solé 377 1 0 265 Elvira Sesé
Matx 3
Somiatruites 1 0 1 3 Els imparables
Josep Mª Domènech 352 0 1 546 Rosa Maria Cot
Montse Domènech 218 0 1 399 Joan Barceló
Maria Ametllé 345 1 0 337 Anna Perales
Balbina Brescó 415 0 1 443 Magda Falcó
Matx 4
Delta Prat 2 0.5 0.5 2 Desperta!
Manuel Granados 331 1 0 268 Jordi Pujol
Francesc Gelabert 320 0 1 324 Carlos de Santiago
Anna Rodrigo 261 0 1 284 Maria del Mar Recasens
Javier Larrañaga 343 1 0 240 Marta Pujol
Ronda 4
Matx 1
Deseners 2 0.5 0.5 2 Escarbats
Anna Genís 515 1 0 374 Salvador Alsius
Miquel Sesé 414 0 1 535 Antoni Arcas
Lluís de Yzaguirre 378 1 0 355 Maria Lluïsa Penelas
Elvira Sesé 344 0 1 437 Pep Vinyals
Matx 2
Delta Prat 1 0 1 3 El punyalet
Manuel Granados 231 0 1 519 Valentí Rossell
Francesc Gelabert 292 0 1 500 Èric Olmedo
Javier Larrañaga 340 1 0 299 Rosa Riera
Dolors Lladós 234 0 1 462 Ramon Torres
Matx 3
Els imparables 1 0 1 3 Remolins
Rosa Maria Cot 311 0 1 361 Enric Català
Joan Barceló 251 0 1 386 Xavier Albons
Anna Perales 414 1 0 331 Salvador Batlle
Magda Falcó 344 0 1 458 Moisès Solé
Matx 4
Desperta! 3 1 0 1 Somiatruites
Jordi Pujol 487 1 0 295 Josep Mª Domènech
Carlos de Santiago 442 1 0 252 Montse Domènech
Maria del Mar Recasens 290 1 0 275 Maria Ametllé
Marta Pujol 317 0 1 328 Balbina Brescó
Ronda 5
Matx 1
El punyalet 4 1 0 0 Desperta!
Valentí Rossell 524 1 0 340 Jordi Pujol
Èric Olmedo 450 1 0 321 Carlos de Santiago
Rosa Riera 343 1 0 257 Maria del Mar Recasens
Ramon Torres 404 1 0 244 Marta Pujol
Matx 2
Somiatruites 0 0 1 4 Deseners
Josep Mª Domènech 273 0 1 527 Anna Genís
Montse Domènech 202 0 1 524 Miquel Sesé
Maria Ametllé 230 0 1 489 Lluís de Yzaguirre
Balbina Brescó 343 0 1 381 Elvira Sesé
Matx 3
Escarbats 3 1 0 1 Els imparables
Salvador Alsius 514 1 0 455 Rosa Maria Cot
Antoni Arcas 446 1 0 365 Joan Barceló
Maria Lluïsa Penelas 366 0 1 395 Anna Perales
Pep Vinyals 367 1 0 335 Magda Falcó
Matx 4
Remolins 3 1 0 1 Delta Prat
Enric Català 348 0 1 395 Manuel Granados
Xavier Albons 352 1 0 328 Francesc Gelabert
Salvador Batlle 348 1 0 260 Anna Rodrigo
Moisès Solé 414 1 0 314 Javier Larrañaga
Ronda 6
Matx 1
Remolins 1 0 1 3 El punyalet
Enric Català 360 0 1 537 Valentí Rossell
Xavier Albons 319 0 1 507 Èric Olmedo
Salvador Batlle 233 0 1 436 Rosa Riera
Moisès Solé 415 1 0 290 Ramon Torres
Matx 2
Deseners 4 1 0 0 Delta Prat
Anna Genís 570 1 0 198 Manuel Granados
Miquel Sesé 473 1 0 249 Francesc Gelabert
Lluís de Yzaguirre 467 1 0 260 Javier Larrañaga
Elvira Sesé 440 1 0 274 Dolors Lladós
Matx 3
Escarbats 3 1 0 1 Somiatruites
Salvador Alsius 400 1 0 285 Josep Mª Domènech
Antoni Arcas 426 1 0 236 Montse Domènech
Maria Lluïsa Penelas 395 1 0 392 Maria Ametllé
Pep Vinyals 349 0 1 473 Balbina Brescó
Matx 4
Desperta! 2 0.5 0.5 2 Els imparables
Jordi Pujol 491 1 0 385 Rosa Maria Cot
Carlos de Santiago 387 1 0 331 Joan Barceló
Maria del Mar Recasens 312 0 1 351 Anna Perales
Marta Pujol 274 0 1 386 Magda Falcó
Anuncis